Červen 2011


Karviná se zachránila!!!!!!!!!!!!!!!!

5. června 2011 v 20:56 | S.LiboskaKarviná se zachránila!!!!!!!!!!!!!!!!


Pouze dva zápasy stačily k určení výsledku baráže o hokejbalovou extraligu v Karviné. Po vítězství nad Sudoměřicemi se v nejvyšší soutěži zachránil domácí celek, poražení pak neuspěli ani proti Jindřichovu Hradci, a to posunulo do extraligy Jihočechy.V pátečním utkání proti sobě nastoupili domácí celek, který obsadil předposlední příčku v extralize, proti vítězi východní skupiny první ligy ze Sudoměřic. Po bezbrankové první třetině se domácí díky zkušeným hráčům Kurzovi s Lukou ujali dvoubrankového vedení, které ve třetí části ještě šťastnou brankou po odrazu od zadního mantinelu navýšili. Sudoměřice pak už jen snížily v přesilovce po chybě karvinské obrany.
"Karviná podle mě nebyla lepším soupeřem. První třetina byla vyrovnaná, ale hned na začátku druhé části jsme inkasovali. Pak jsme trochu přestali hrát a dostali jsme další branku. Ve třetí třetině jsme to chtěli ještě zkusit, ale hned v úvodu dali domácí třetí gól a bylo po zápase. Pak už jsme se šetřili s tím, že to zkusíme proti Jindřichovu Hradci," komentoval první utkání baráže vedoucí mužstva Sudoměřic Jan Kaluža.
"Začátek byl oboustranně opatrný, my jsme nastoupili s respektem, hlavně gólman Heczko nás strašil. Ale hráli jsme zodpovědně, kluci věděli, o co jde a postupně jsme se rozjeli," hodnotil domácí kouč Zdeněk Hořák.


Autor textu : Stanislav Černý


Celý článek - HOKEJBAL.CZFotogalerie: 03.06. 2011 - BARÁŽ O EXTRALIGU - HbK INTEVO Karviná - SK Sudoměřice