Listopad 2010

Po dvou výhrách přišly dvě porážky

15. listopadu 2010 v 22:20 | S.Liboska

"A"tým čelil o víkendu 13.-14.11 dvěma težkým soupeřům. Hradec Králové, vedený českou hokejbalovou hvězdou Petrem Novákem přijel do Karviné zvítězit. O osudu utkání rozhodla prakticky již první třetina. Hosté dvěmi góly z dálky vyhnali z klece Baráta a i přes nepříjemné zranění jednoho z jejich hráčů dokázali přidat další branku a vytvořit si tak třígólový náskok. Karviná zápas zdramatizovala až v závěrečné třetině, dvěmi slepenými góly. K vyrovnání to však nevedlo a tak H-K odváží těsné vítězství 2:3

Góly Karviné: M.Řehůřek, R.Pietrasz

Druhý herní den zavál na půdu severo-Moravanů stejného soupeře jako hostili dorostenci. Celek Letohradu byl co celou dobu zápasu výrazně slabším týmem. Karviná se prezentovala aktivněji jak ve hře samotné tak ve střelbě. Po bezbrankové první třetině ale přišly tři šťastné góly hostů a vedení 0:3. Karvinští sice dokázali využit přesilovku, ale i po velkém tlaku před soupeřovou brankou nedokázali dále skórovat. Snížení tak přišlo až ve třetí patnáctiminutovce. Po-té však, co Letohrad dokázal opět šťastně skórovat se ukázal být konečný výsledek zápasu 2:4.

Góly Karviné: T.Tomiczek, V.Novotný

Autor textu : Vojtěch Novotný

Fotogalerie - 14.11. 2010 - HbK INTEVO Karviná - SK OEZ Testa Letohrad

V derby uspěli domácí

8. listopadu 2010 v 19:56 | S.Liboska

06.11.2010 - HbK INTEVO Karviná - HBC Třinec

Karvinští hokejbalisté dokázali uspět i v dalším důležitém utkání a v duelu s moravským soupeřem z Třince zvítězit 4:1. I přes poměrně jasný výsledek byl k vidění velmi dramatický hokejbal s množstvím šancí na obou stranách. INTEVO podpořil výtečným výkonem brankář Barát, jenž inkasoval pouze po střele z hole Konderly.

Góly Karviné: M.Řehůřek, M.Kurz, F.Vrána, L.Zaremba