Listopad 2009

29.11. 2009 - HBC Vsetín - HbK INTEVO Karviná

30. listopadu 2009 v 23:45 | S.Liboska |  YouTube



























Dalších 18 krátkých záběrů naleznete na tomto odkaze :


http://www.youtube.com/STASEK151179






LOS MUŽSTEV A HRACÍ TERMÍNY 2. LIGY 2009/2010

25. listopadu 2009 v 18:58 | S.Liboska



1. Kolo.



28.11. 2009 16,00h. - 20,00h.


MFK Kovona



FC CK DAKOL Karviná - FC INTEVO Karviná


DRINGS AFTER - FC INTEVO Karviná


FC INTEVO Karviná - SFC SLEZAN Karviná







2. Kolo.


12.12. 2009 - 18,30h. - 22,30h.


MFK Kovona



FC INTEVO Karviná - DRŽÁCI


FC INTEVO Karviná - FCK BANÍČEK


FC INTEVO Karviná - MOBILKA



3.Kolo.


02.01. 2010 - 17,00h. - 21,00h.


MFK Kovona



FC INTEVO Karviná - 12°


FC INTEVO Karviná - OZ RYBÁR 05


QUATRO REKLAMA - FC INTEVO Karviná



4. Kolo.


24.01. 2010 - 13,00h. - 17,00h.


MFK Kovona



BISTRO K.O. - FC INTEVO Karviná


VAGAT - FC INTEVO Karviná


FC INTEVO Karviná - SARTORIS



5. Kolo.


07.02. 2010 - 13,00h. - 17,00h.


MFK Kovona



EXCALIBUR - FC INTEVO Karviná


VITAL TREND - FC INTEVO Karviná


LM STEEL - FC INTEVO Karviná








ODEHRANÉ ZÁPASY - AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY - 2.LIGA 2009/2010

25. listopadu 2009 v 18:50 | S.Liboska






EXC

12S

MOB

SAR

OZR

VAG

BAN

VIT

BIS

LMS

DRZ

QUA

DRI

DAK

FCINT

SLE

EXCALIBUR


2:3

2:1

2:1

1:1

3:4

2 :0

2:0

3:0

0:2

1 :4

3 :4

1 :1

5 :0

1:1

1 :3

12°

3 :2


0:1

1:6

0:1

0:2

0:1

2 :2

2:2

0:2

4 :0

2 :4

5 :2

8 :2

3 :3

4:1

MOBILKA

1 :2

1 :0


2:3

3 :2

5:0

2:1

1:2

1 :2

1 :2

3:0

0:0

2:0

0 :2

4 :1

2 :1

SARTORIS

1 :2

6 :1

3 :2


3:0

1 :0

2:4

3:3

0 :1

1 :4

1:2

1:1

3 :3

4:0

3 :1

1 :2

OZ RYBÁR 05

1 :1

1 :0

2:3

0 :3


6:1

2:1

2:2

2:4

4:1

0:1

1 :0

0 :1

2:1

2 :3

2:1

VAGAT

4 :3

2 :0

0 :5

0:1

1 :6


3:3

7:2

1:4

2:1

3 :3

5:1

8:4

5 :2

3:1

1 :1

FCK BANÍČEK

0:2

1 :0

1 :2

4 :2

1 :2

3 :3


5:3

3:3

4 :4

1:5

4:2

5 :0

1:2

1 :2

2:0

VITAL TREND

0 :2

2:2

2 :1

3 :3

2 :2

2 :7

3 :5


0 :2

2:2

1:3

0:2

3:2

3 :7

3:3

4 :0

BISTRO K.O.

0 :3

2 :2

2:1

1:0

4 :2

4 :1

3 :3

2:0


4:2

1:2

1:1

1 :2

1:4

0:0

4:0

LM STEEL

2 :0

2 :0

2:1

4:1

1 :4

1 :2

4:4

2 :2

2 :4


2:2

3:2

2:4

1 :1

4:4

1:1

DRŽÁCI

4:1

0:4

0 :3

2 :1

1 :0

3:3

5 :1

3 :1

2 :1

2 :2


3:4

0:0

2:1

1 :1

6:1

QUATRO REKLAMA

4:3

4:2

0 :0

1 :1

0:1

1 :5

2 :4

2 :0

1 :1

2 :3

4 :3


3:3

1:2

2:4

3 :0

DRINGS AFTER

1:1

2:5

0 :2

3:3

1:0

4 :8

0:5

2 :3

2:1

4 :2

0 :0

3 :3


1:3

3:1

1:1

FC CK DAKOL KA

0:5

2:8

2:0

0 :4

1 :2

2:5

2 :1

7:3

4 :1

1:1

1 :2

2 :1

3 :1


1:4

0:3

FC INTEVO

1 :1

3:3

1:4

1:3

3:2

1 :3

2:1

3 :3

0 :0

4 :4

1:1

4 :2

1 :3

4 :1


3:1

SFC SLEZAN KA

3:1

1 :4

1:2

2:1

1 :2

1:1

0 :2

0:4

0 :4

1 :1

1 :6

0:3

1 :1

3 :0

1 :3














KONEČNÁ TABULKA 2. LIGY 2009/2010

25. listopadu 2009 v 18:46 | S.Liboska






Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

DRŽÁCI

15

8

4

3

34:24

28

2.

VAGAT

15

8

3

4

45:37

27

3.

BISTRO K.O.

15

7

4

4

30:23

25

4.

MOBILKA

15

8

1

6

28:18

25

5.

OZ RYBÁR 05

15

7

2

6

27:23

23

6.

LM STEEL

15

5

6

4

33:32

21

7.

EXCALIBUR

15

6

3

6

29:25

21

8.

FCK BANÍČEK

15

6

3

6

36:32

21

9.

SARTORIS

15

6

3

6

33:26

21

10.

FC INTEVO

15

5

6

4

32:32

21

11.

FC CK DAKOL KA

15

6

1

8

28:41

19

12.

QUATRO REKLAMA

15

5

4

6

30:32

19

13.

12°

15

5

3

7

34:31

18

14.

DRINGS AFTER

15

4

5

6

27:38

17

15.

VITAL TREND

15

3

5

7

30:43

14

16.

SFC SLEZAN KA

15

3

3

9

16:35

12









2.liga skupina C - 2009 - 2010

17. listopadu 2009 v 13:33 | S.Liboska

Rozpis zápasů


Kolo

Datum

Domácí




Hosté

Zadal

1. kolo:

4.10.2009
00:00 17:00

Devils´ Ostrava

6

12

:

12

26

Intevo Karviná


2. kolo:

11.10.2009
00:00 11:00

Intevo Karviná

11

24

:

7

15

Ripper B Ostrava

Neset Roman

3. kolo:

18.10.2009
00:00 17:00

Melounek Karviná

10

22

:

8

18

Intevo Karviná


4. kolo:

25.10.2009
00:00 11:00

Intevo Karviná

9

20

:

10

27

Růžový Dvůr Kružberk

Neset Roman

5. kolo:

1.11.2009
00:00 16:00

Střelci Orlová

7

20

:

11

25

Intevo Karviná


6. kolo:

8.11.2009
00:00 11:00

Intevo Karviná

10

23

:

8

18

Málka Orlová


7. kolo:

15.11.2009
00:00 15:00

Lékárna B Chrobáci Havířov

8

19

:

10

23

Intevo Karviná


8. kolo:

29.11.2009 27.11.2009
00:00 18:00

Pracanti Havířov

7

21

:

11

24

Intevo Karviná


9. kolo:

6.12.2009
00:00 11:00

Intevo Karviná

10

27

:

9

21

Profin B Orlová

Neset Roman

10. kolo:

13.12.2009
00:00 13:00

Zátiší Orlová

7

17

:

11

25

Intevo Karviná


11. kolo:

20.12.2009
00:00 11:00

Intevo Karviná

8

22

:

10

23

Hornet's Apollo B Bohumín


12. kolo:

10.1.2010
00:00 14:00

Pracanti Lukkas Havířov

7

19

:

11

24

Intevo Karviná


13. kolo:

17.1.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

12

28

:

6

18

PC Cafe B Šenov


14. kolo:

24.1.2010 20.1.2010
00:00 19:00

Isora Hotel Koblov Ostrava

8

19

:

10

22

Intevo Karviná


15. kolo:

31.1.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

6

15

:

12

27

Supi Dolní Benešov


16. kolo:

7.2.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

11

27

:

7

20

Devils´ Ostrava


17. kolo:

14.2.2010
00:00 14:00

Ripper B Ostrava

7

19

:

11

25

Intevo Karviná

Adámek Tomáš

18. kolo:

21.2.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

8

20

:

10

20

Melounek Karviná


19. kolo:

28.2.2010
00:00 15:00

Růžový Dvůr Kružberk

12

28

:

6

19

Intevo Karviná


20. kolo:

7.3.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

10

22

:

8

20

Střelci Orlová


21. kolo:

14.3.2010
00:00 14:00

Málka Orlová

0

0

:

0

0

Intevo Karviná


22. kolo:

21.3.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

0

0

:

0

0

Lékárna B Chrobáci Havířov


23. kolo:

28.3.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

0

0

:

0

0

Pracanti Havířov


24. kolo:

4.4.2010
00:00 15:00

Profin B Orlová

0

0

:

0

0

Intevo Karviná


25. kolo:

11.4.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

0

0

:

0

0

Zátiší Orlová


26. kolo:

18.4.2010
00:00 18:00

Hornet's Apollo B Bohumín

0

0

:

0

0

Intevo Karviná


27. kolo:

25.4.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

0

0

:

0

0

Pracanti Lukkas Havířov


28. kolo:

2.5.2010
00:00 16:00

PC Cafe B Šenov

0

0

:

0

0

Intevo Karviná


29. kolo:

9.5.2010
00:00 11:00

Intevo Karviná

0

0

:

0

0

Isora Hotel Koblov Ostrava


30. kolo:

16.5.2010
00:00 14:00

Supi Dolní Benešov

0

0

:

0

0

Intevo Karviná





HbK INTEVO Karviná - Muži ,,B" - TABULKA SOUTĚŽE - Základní část

7. listopadu 2009 v 18:31
HbK INTEVO Karviná - Muži ,,B







Poř.

Název týmu

Z

V

VP

R

P

Skóre

Body

1.

FMKHbK Frýdek-Místek

5

4

0

0

1

43 : 15

12

2.

FMCHbc Wolf Frýdek-Místek[nové okno]

7

4

0

0

3

33 : 22

12

3.

KARHbK INTEVO Karviná B[nové okno]

6

4

0

0

2

29 : 33

12

4.

HAVHC Warriors Havířov[nové okno]

6

0

0

0

6

15 : 50

0





Nejbližší utkání


Sobota 27.03.2010

61014

16:30

HbK INTEVO Karviná B

Hbc Wolf Frýdek-Místek

hřiště: Karviná

Neděle 04.04.2010

61016

16:00

HbK INTEVO Karviná B

HC Warriors Havířov

hřiště: Karviná

Středa 07.04.2010

61017

17:30

HbK Frýdek-Místek

HbK INTEVO Karviná B

hřiště: Frýdek-Místek

Neděle 18.04.2010

61020

16:00

Hbc Wolf Frýdek-Místek

HbK INTEVO Karviná B

hřiště: Frýdek-Místek

Neděle 25.04.2010

61021

16:30

HbK INTEVO Karviná B

HC Warriors Havířov

hřiště: Karviná

Neděle 02.05.2010

61023

16:30

HbK INTEVO Karviná B

HbK Frýdek-Místek

hřiště: Karviná





HbK INTEVO Karviná - Mladší Žáci - TABULKA SOUTĚŽE - MORAVA-SEVER 2009-2010

1. listopadu 2009 v 20:43 | S.Liboska









HbK INTEVO Karviná - Mladší Žáci - TABULKA SOUTĚŽE - MORAVA-SEVER 2009-2010




Poř.

Název týmu

Z

V

VP

R

P

Skóre

Body

1.

OPASHC Opava[nové okno]

12

7

1

2

2

60 : 17

25

2.

VSEHBC Vsetín[nové okno]

10

5

1

1

3

51 : 22

18

3.

KARHbK INTEVO Karviná[nové okno]

12

1

2

1

8

16 : 88

8






HbK INTEVO Karviná - Starší Žáci - TABULKA SOUTĚŽE - MORAVA-SEVER 2009-2010

1. listopadu 2009 v 20:36 | S.Liboska









TABULKA SOUTĚŽE - MČR SŽ 2009-2010 - MORAVA-SEVER








Poř.

Název týmu

Z

V

VP

R

P

Skóre

Body

1.

VSEHBC Vsetín[nové okno]

8

7

1

0

0

58 : 9

23

2.

KARHbK INTEVO Karviná[nové okno]

11

7

1

0

3

48 : 23

23

3.

OPASHC Opava[nové okno]

11

6

0

1

4

63 : 47

19

4.

MALTJ ACS Malenovice SV[nové okno]

9

4

0

0

5

66 : 35

12

5.

TRIHBC Třinec

8

2

0

1

5

46 : 46

7

6.

PORTJ Sokol Poruba[nové okno]

9

0

0

0

9

3 : 124

0