Únor 2009


Aktuální - Rozpis zápasů

15. února 2009 v 19:03

Rozpis zápasů


Kolo

Datum

Domácí




Hosté

1. kolo:5.10.2008
14:00
Slunko B Karviná7
18
:11
28
Intevo Karviná
2. kolo:12.10.2008
11:00
Intevo Karviná10
24
:8
24
Schi Fu Osůvky Třinec
3. kolo:17.10.2008
17:00
Španeři Třinec7
19
:11
24
Intevo Karviná
4. kolo:
26.10.2008
11:00
Intevo Karviná11
27
:7
17
Bertíci B Vojkovice
5. kolo:2.11.2008
15:00
Sosna Třinec6
15
:12
29
Intevo Karviná
6. kolo:9.11.2008
11:00
Intevo Karviná10
24
:8
22
Dukla Komorní Lhotka
7. kolo:20.11.2008
18:00
Tango B Třinec10
25
:9
20
Intevo Karviná
8. kolo:30.11.2008
15:00
U Jardy Třinec7
17
:11
23
Intevo Karviná
9. kolo:7.12.2008
11:00
Intevo Karviná8
20
:10
24
Slunko Karviná
10. kolo:14.12.2008
16:00
Chance Kings B Český Těšín6
17
:12
28
Intevo Karviná
11. kolo:21.12.2008
11:00
Intevo Karviná11
27
:7
17
Kahanec B Karviná
12. kolo:8.1.2009
17:00
Gardner B Jablunkov8
19
:10
22
Intevo Karviná
13. kolo:18.1.2009
11:00
Intevo Karviná10
24
:8
20
Sydney Havířov
14. kolo:
25.1.2009
14:00
Melounek B Karviná7
20
:11
25
Intevo Karviná
15. kolo:1.2.2009
11:00
Intevo Karviná12
28
:6
15
Brooklyn D Women Havířov
16. kolo:8.2.2009
11:00
Intevo Karviná11
25
:7
17
Slunko B Karviná
17. kolo:15.2.2009
15:00
Schi Fu Osůvky Třinec5
13
:13
27
Intevo Karviná
18. kolo:22.2.2009
11:00
Intevo Karviná0
0
:0
0
Španeři Třinec
19. kolo:1.3.2009
17:00
Bertíci B Vojkovice6
15
:12
26
Intevo Karviná
20. kolo:8.3.2009
11:00
Intevo Karviná10
23
:8
21
Sosna Třinec
21. kolo:15.3.2009
14:00
Dukla Komorní Lhotka3
12
:15
30
Intevo Karviná
22. kolo:22.3.2009
11:00
Intevo Karviná9
21
:
10
24
Tango B Třinec
23. kolo:29.3.2009
11:00
Intevo Karviná12
27
:6
17
U Jardy Třinec
24. kolo:5.4.2009
14:00
Slunko Karviná7
20
:11
25
Intevo Karviná
25. kolo:12.4.2009
11:00
Intevo Karviná12
27
:6
17
Chance Kings B Český Těšín
26. kolo:19.4.2009
15:00
Kahanec B Karviná5
13
:13
30
Intevo Karviná
27. kolo:26.4.2009
11:00
Intevo Karviná8
20
:10
25
Gardner B Jablunkov
28. kolo:3.5.2009
14:00
Sydney Havířov5
10
:
13
31
Intevo Karviná
29. kolo:10.5.2009
11:00
Intevo Karviná12
27
:6
14
Melounek B Karviná
30. kolo:17.5.2009
12:30
Brooklyn D Women Havířov9
22
:10
24
Intevo Karviná












Extraliga st.dorostu 2008-2009 - TABULKA SOUTĚŽE - Základní část

11. února 2009 v 12:15




Poř.

Název týmu

Z

V

VP

R

P

Skóre

B

1.

HBC Škoda Plzeň

22

15

2

2

3

92:38

51

2.

SK Jihlava

22

14

2

1

5

73:44

47

3.

HbK INTEVO Karviná

22

12

1

2

7

65:43

40

4.

Elba Peml Ústí nad Labem

22

12

0

3

7

77:71

39

5.

SK OEZ Testa Letohrad

22

8

3

5

6

71:53

35

6.

HBC Vsetín

22

10

1

2

9

67:59

34

7.

HBC Pento Most

22

10

0

3

9

63:76

33

8.

HC Kert Park Praha

22

7

3

4

8

64:75

31

9.

TJ Snack Dobřany

22

6

1

4

11

45:66

24

10.

HBC DDM Alfa Pardubice

22

6

3

0

13

59:75

24

11.

SK Pedagog České Budějovice

22

7

1

1

13

38:51

24

12.

HBC Tygři Mladá Boleslav

22

2

1

1

18

31:94

9







1.MNHbL 2008-2009 - TABULKA SOUTĚŽE - Základní část

11. února 2009 v 12:12

Poř.

Název týmu

Z

V

VP

R

P

Skóre

B

1.

HBC Třinec

24

16

0

1

7

98:50

49

2.

HbK INTEVO Karviná

24

14

1

3

6

102:77

47

3.

HBC Vsetín

24

12

4

1

7

76:50

45

4.

TJ Geniczech Malenovice

24

10

0

5

9

74:87

35

5.

HBK Bulldogs Brno

24

8

2

3

11

80:87

31

6.

SK Jihlava

24

8

2

2

12

76:94

30

7.

TJ Sokol Poruba

24

3

1

1

19

55:116

12









ODEHRANÉ ZÁPASY - AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY - 2.LIGA 2008/2009

10. února 2009 v 19:46


---------------------------------

INT

LMS

LAC

DRI

BRA

EXC

ZAM

VET

MOB

DAK

SAI

SLE

VIG

SUN

VIT

BIS


INTEVO


3:1

3:1

2:2

1:2

0:4

3 :0

1:0

3:0

0:2

2 :1

2 :3

5 :2

2 :0

1:0

2 :1

LM STEEL

1 :3


1:5

0:2

4:5

3:1

10:2

3 :1

2:2

2:4

5 :3

2 :4

2 :3

2 :2

3 :3

3:2

LA CERVEZA

1 :3

5 :1


2:2

1 :1

3:1

3:1

5:1

3 :2

3 :1

3:0

0:0

1:0

1 :3

3 :0

3 :2

DRINGS AFTER

2 :2

2 :0

2 :2


1:1

5 :2

4:3

1:1

2 :2

6 :1

7:1

5:2

4 :2

2:2

4 :4

0 :1

REST. BRANDÝS

2 :1

5 :4

1:1

1 :1


5:1

4:4

5:4

2:5

3:1

3:0

7 :2

3 :2

4:2

6 :3

1:3

EXCALIBUR

4 :0

1 :3

1 :3

2:5

1 :5


2:3

3:3

3:2

4:1

1 :2

1:1

3:3

4 :3

1:5

2 :1

ZAMA SYSTÉM

0:3

2 :10

1 :3

3 :4

4 :4

3 :2


1:7

1:2

2 :4

2:1

2:4

2 :5

0:6

1 :3

2:4

VETERÁN TEAM

0 :1

1:3

1 :5

1 :1

4 :5

3 :3

7 :1


1 :3

1:3

3:3

6:2

4:0

2 :4

4:0

2 :4

MOBILKA

0 :3

2 :2

2:3

2:2

5 :2

2 :3

2 :1

3:1


3:2

2:0

0:0

3 :1

1:4

1:2

2:2

CK DAKOL

2 :0

4 :2

1:3

1:6

1 :3

1 :4

4:2

3 :1

2 :3


3:1

2:1

3:1

3 :2

4:2

4:5

SIAD

1:2

3:5

0 :3

1 :7

0 :3

2:1

1 :2

3 :3

0 :2

1 :3


3:3

1:1

2:2

1 :6

1:6

SFC SLEZAN KI.

3:2

4:2

0 :0

2 :5

2:7

1 :1

4 :2

2 :6

0 :0

1 :2

3 :3


4:0

0:1

0:6

2 :4

VIGO

2:5

3:2

0 :1

2:4

2:3

3 :3

5:2

0 :4

1:3

1 :3

1 :1

0 :4


0:3

3:1

1:2

SUN CAFÉ

0:2

2:2

3:1

2 :2

2 :4

3:4

6 :0

4:2

4 :1

2:3

2 :2

1 :0

3 :0


1:1

4:1

VITAL TREND

0 :1

3:3

0:3

4:4

3:6

5 :1

3:1

0 :4

2 :1

2 :4

6:1

6 :0

1 :3

1 :1


4:4

BISTRO K.O.

1:2

2 :3

2:3

1:0

3 :1

1:2

4 :2

4:2

2 :2

5 :4

6 :1

4:2

2 :1

1 :4

4 :4


Členové Týmu

10. února 2009 v 12:00























nahoře zleva: Kondziolka, P. Stacho, Cienciala, Podhrazký, S. Gorecki, Hruška
dole: Ryšavý, Jindřich Ochodek, J. Stacho, Jan Ochodek, Szkuta







Poř.


Přijmení:


Jméno:


1.


CIENCIALA


Martin


2.


GÓRECKI ml.


Stanislav


3.


GÓRECKI st.


Stanislav


4.


HRUŠKA


Jan


5.


KONDZIOLKA


Josef


6.


OCHODEK


Jan


7.


OCHODEK


Jindra


8.


PAVLÍK


Marek


9.


PODHRAZKÝ


Josef


10.


RYŠAVÝ


Pavel


11.


STACHO


Jirka


12.


STACHO


Petr


13.


SZKUTA


Petr


14.


TOMOŠ


Jaroslav


15.


ved. ŠPERNOGA


Milan



KONEČNÁ TABULKA 2. LIGY 2008/2009

10. února 2009 v 11:41
Poř.TýmPZVRPSkóreBody
1.LA CERVEZA15103237:1833
2.REST. BRANDÝS15103252:3433
3.INTEVO15101430:1931
4.DRINGS AFTER1577147:2628
5.CK DAKOL1590638:3627
6.BISTRO K.O.1582542:3326
7.SUN CAFÉ1574439:2525
8.MOBILKA1564530:2822
9.VITAL TREND1554640:3719
10.LM STEEL1553743:4218
11.EXCALIBUR1553733:4018
12.SFC SLEZAN KI.1544728:4116
13.VETERÁN TEAM1543840:3815
14.VIGO15321024:4111
15.ZAMA SYSTÉM15211226:627
16.SIAD15141020:497

TABULKA - UŠO > ČŠS > SMOŠS > Liga > 3.liga skupina B > Průběžné pořadí

9. února 2009 v 19:07



Průběžné pořadí



Pořadí

Družstvo

..................

Kolo

V

VP

R

PP

P

K


Skóre




Ledy


Body









1.

Tango B Třinec

30

26

4

0

0

0

0

369

:

175

830

:

471

86

2.

Intevo Karviná

30

25

1

0

2

2

0

334

:

209

765

:

543

79

3.

Gardner B Jablunkov

30

23

1

0

1

5

0

342

:

200

768

:

536

72

4.

Slunko Karviná

30

19

0

0

1

10

0

310

:

231

732

:

592

58

5.

U Jardy Třinec

30

17

3

0

1

9

0

285

:

259

671

:

635

58

6.

Melounek B Karviná

30

16

2

0

1

11

0

289

:

254

710

:

634

53

7.

Schi Fu Osůvky Třinec

30

15

3

0

1

11

0

278

:

266

675

:

632

52

8.

Španeři Třinec

30

16

1

0

1

12

0

292

:

250

696

:

613

51

9.

Chance Kings B Český Těšín

30

13

2

0

2

13

1

259

:

285

635

:

689

42

10.

Dukla Komorní Lhotka

30

11

1

0

3

15

0

260

:

284

648

:

664

38

11.

Kahanec B Karviná

30

10

2

0

1

17

0

247

:

296

616

:

699

35

12.

Bertíci B Vojkovice

30

6

1

0

4

19

0

232

:

313

587

:

742

24

13.

Sosna Třinec

30

6

1

0

2

21

0

219

:

324

560

:

743

22

14.

Brooklyn D Women Havířov

30

4

2

0

3

21

0

229

:

316

594

:

753

19

15.

Sydney Havířov

30

3

2

0

2

23

0

190

:

354

496

:

810

15

16.

Slunko B Karviná

30

4

0

0

1

25

0

211

:

330

536

:

763

13






















ROZPIS KOL - 3.LIGA SMOŠS - SKUPINA B

9. února 2009 v 14:16
Kolo
Los D
Domácí
Los H
Hosté
Den
Datum
Čas
Hrací místo
16
12
Intevo Karviná
5
Slunko B Karviná
Ne
8.2.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
17
6
Schi Fu Osůvky Třinec
12
Intevo Karviná
Ne
15.2.2009
15:00
Restaurace Osůvky Třinec
18
12
Intevo Karviná
7
Španeři Třinec
Ne
22.2.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
19
8
Bertíci B Vojkovice
12
Intevo Karviná
Ne
1.3.2009
17:00
Hospůdka Formanka Vojkovice
20
12
Intevo Karviná
9
Sosna Třinec
Ne
8.3.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
21
10
Dukla Komorní Lhotka
12
Intevo Karviná
Ne
15.3.2009
14:00
Hospůdka Dukla Komorní Lhotka
22
12
Intevo Karviná
11
Tango B Třinec
Ne
22.3.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
23
12
Intevo Karviná
16
!!! VOLNO !!!
Ne
29.3.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
24
13
Slunko Karviná
12
Intevo Karviná
Odehrát do 1.3.2009
Restaurace Slunko Karviná
25
12
Intevo Karviná
14
Chance Kings B Český Těšín
Ne
12.4.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
26
15
Kahanec B Karviná
12
Intevo Karviná
Ne
19.4.2009
15:00
Pivnice Kahanec Karviná
27
12
Intevo Karviná
1
Gardner B Jablunkov
Ne
26.4.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
28
2
Sydney Havířov
12
Intevo Karviná
Ne
3.5.2009
14:00
Bar Sydney Havířov
29
12
Intevo Karviná
3
Melounek B Karviná
Ne
10.5.2009
11:00
Restaurace Slunko Karviná
30
4
Brooklyn D Women Havířov
12
Intevo Karviná
Ne
17.5.2009
12:30
Bar Brooklyn Havířov